23.08.2021
32
DOKUMA ATKI

Dokuma Atkı, en gelişmiş bilgisayar sistemi ile spor kulüplerine özel, kurumlara özel, kişilere özel olarak yapılmaktadır.

Başlık Metni
  • Jakarlı Dokuma Atkı, en gelişmiş bilgisayar sistemi ile spor kulüplerine özel, kurumlara özel, kişilere özel olarak yapılmaktadır.
  • Ürünlerimizde dünyanın en büyük akrilik iplik üreticisi olan AK-AL markasının iplikleri kullanılmaktadır. Kullanılan akrilik ipliklerin hazır 360 renk kartelası ile çalışılmaktadır.
  • Tek taraflıdır, logo ve yazı uygulanmaktadır.
  • Maximum 5 renk kullanılabilir.
  • 20 cm x 145 cm (püskül dahil)
  • Püskül – saçak rengi müşterinin zevkine bağlıdır.
Başlık Metni

Hüroğlu Tekstil tüm üretim sürecinde tam kontrol sağlar. Böylece; kullanışlı, şık, konforlu ve ödediğiniz paraya değer son derece kaliteli ve güvenilir ürünler sunar. Bu garantinin arkasında, kaliteli malzeme, ileri teknoloji, özenli işçilik ve mükemmel tasarım için çalışan Hüroğlu Tekstil Ekibi bulunmaktadır.

Başlık Metni
En az kaç adet sipariş verilebilir?

Minimum 104 adet sipariş verilebilir.

Teslim süresi ne kadardır?

Ürünlerin ortalama teslim süresi 10 iş günüdür.

Başlık Metni
13 ülkede taraftarlarının düşlerini gerçekleştiriyoruz.
Onlar hayal ediyor, biz üretiyoruz. En fonksiyonel, en güvenli, en ekonomik ürünleri sunarak müşterilerimize en güzel şekilde hizmetlerimizi sunuyoruz.

Hüroğlu Tekstil kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, uzman bilgisi ve satış sonrası desteğiyle günün 24 saati hizmet sağlamaktadır.

Ürün Sipariş Formu

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.